O nás

Spoločnosť Z 45, s. r. o. Vám ponúka komplexné služby v oblasti ťažby dreva s použitím motorových píl až po náročnú ťažbu harvestorovou technológiou takmer vo všetkých terénoch a pôdnych reliéfoch.

Sme schopní poskytnúť komplexné ťažobné služby na vysokej kvalitatívnej úrovni všade tam, kde nás potrebujú, v ktorejkoľvek krajine Európskej únie.

Ťažobná technológia vyžaduje neustály servis, ktorý si zabezpečujeme sami a máme s tým rozsiahle skúsenosti. Preto sme sa rozhodli pomôcť aj Vám ostatným. Zabezpečujeme servis najmä značiek John Deere, TimberJack.

Zabezpečíme predaj kvalitných použitých strojov z krajín Škandinávie a predaj náhradných dielov, pneumatík, harvestorových reťazí a profi automatov na výrobu palivového dreva SAMI Autochopper.

 • IMG_0511.jpg

  Naše služby

  Komplexné služby v oblasti ťažby dreva od použitia motorových píl až po náročnú ťažbu harvestorovou technológiou vo väčšine terénov a pôdnych reliéfoch v ktorejkoľvek krajine EU. Servis strojov a generálne opravy TimberJack, John Deere

  Celý článok
 • 20150203_130718.jpg

  Oprava a servis

  Ťažobná technológia vyžaduje neustály servis, ktorý si zabezpečujeme sami. Máme s tým rozsiahle a bohaté skúsenosti. Preto sme sa rozhodli pomôcť aj Vám ostatným - ponúkame opravy, servis a náhradné diely aj pre vaše stroje.
   

  Celý článok
 • IMG_0506.jpg

  Prečo si nás vybrať

  Máme skúsenosti takmer vo všetkých terénoch a pôdnych reliéfoch v ktorejkoľvek krajine Európskej únie. Naše služby už využili v týchto krajinách: Slovensko, Česká republika, Švédsko, Dánsko, Rakúsko.
   

  Celý článok